Recenze

Váš názor je pro nás důležitý. 

Krásné Vánoce

Rated 5 out of 5
23. prosince, 2021

Děkuji všem ošetřovatelkám a ošetřovatelům za jejich péči a starost o nás klienty. Přeji proto všem k Vánocům a novému roku hodně zdraví a štěstí. Navíc velmi spokojenou klientelu.

Kamas Karel H.K.

Otakar

Rated 5 out of 5
16. prosince, 2021

Po hospitalizaci v nemocničním zařízení Hradec Králové – Hořice jsem se dostal do Arrety, kde jsem strávil tři měsíce. Prostředí je tu na dobré úrovni, ubytování dobré, stravování dobré – velké porce, ošetřovatelé hodní a rozumní. Proto děkuji vedení Arrety za péči a všem zaměstnancům přeji šťastné a veselé Vánoce a nový rok.

Otakar Podlipný, klient

Poděkování za péči

Rated 5 out of 5
6. listopadu, 2021

Vážená paní ředitelko.
Dovolte mi, abych touto cestou Vám poděkoval za poskytnutou péči po celou dobu mého pobytu ve Vašem zařízení.
Můj dík patří všem pečovatelkám, pečovatelům a všem ostatním pracovníkům, kteří se o mně starali na vysoké, profesionální úrovni. K poděkování se připojuje též moje manželka, která tou dobou byla v lázeňské léčbě.
Ještě jednou moc děkuji. S úctou

Zdeněk Havlíček

Obrovská pomoc

Rated 5 out of 5
6. listopadu, 2021

Chtěla bych z celého srdce poděkovat všem zaměstnancům Domova Arreta, který poskytuje odlehčovací služby. Pomohli mi v obrovské tísni, kdy jsem potřebovala akutně umístit mého těžce zdravotně postiženého 88letého tatínka do pečovatelského zařízení, kde by mu byla poskytnuta pomoc při všech osobních i hygienických potřebách. Měla jsem veliké obavy, zda Domov Arreta bude moci tatínka takto narychlo přijmout, ale setkala jsem se s tak úžasnou vstřícností, laskavostí a nesmírnou ochotou mi pomoci, jak ze strany paní ředitelky, tak i ze strany veškerého personálu. Tatínek zde byl velice spokojený a mnohokrát až k slzám dojatý laskavým a hluboce lidským přístupem všech pečovatelek a pečovatelů.
Ještě jednou vyjadřuji obrovský dík jak paní ředitelce, tak i všem jejím laskavým, svědomitým, pracovitým a ochotným zaměstnancům.

Kateřina Krunková

Poděkování

Rated 5 out of 5
4. listopadu, 2021

Můj syn Martin pobýval několikrát v Domově Arreta, kde je poskytována odlehčovací služba. Syn je tělesně i mentálně postižený, potřebuje pomoc při všech osobních úkonech (oblékání, jídlo, hygiena). Personál celého domova je k Martinovi velmi vstřícný, pohodový, laskavý. Ve všech osobních i hygienických úkonech mu pomáhají a z jejich přístupu je cítit lidskost a takt pro postiženého. Chci poděkovat všem pečovatelkám i pečovatelům a ostatnímu personálu za jejich nelehkou a záslužnou práci. Můj dík patří též paní ředitelce, která tento kolektiv pracovníků vede a velmi dobře. Je to nejlepší zařízení, které jsem poznala

J. Nejezchlebová

Všem

Rated 5 out of 5
31. října, 2021

Celému kolektivu patří díky za péči, ochotu s jakou se chovají ke klientům. Není to vždy hitparáda – jako v životě obecně, přesto se všichni chovají vstřícně i s úsměvem. Hodně zdraví a ŠTĚSTÍ všem zaměstnancům ARRETY. Budu na Vás vzpomínat. Díky

Libuša Brůnová - H.K.

Děkuji celému personálu

Rated 5 out of 5
30. září, 2021

Opravdu děkuji celému personálu za přístup ke všem klientům, za ochotu s jakou svou nelehkou práci vykonávají. Všem přeji hodně zdraví a štěstí v pracovním i soukromém životě. Za péči moc děkuji.

Šepsová

Moc za vše děkuji

Rated 5 out of 5
30. srpna, 2021

Moc za vše děkuji. Personál je strašně moc hodný. Pokud bych tu mohla zůstat, byla bych moc ráda. Nechce se mi pryč. Děkuji

Čadková

Moc se mi zde líbilo

Rated 5 out of 5
30. srpna, 2021

Bylo o mě postaráno a dobré jídlo a léky. Děkuji za veškerou péči, moc se mě tu líbilo a děkuji za vše.

Věra Matějíčková

Děkujeme

Rated 5 out of 5
28. července, 2021

Děkujeme všem ošetřovatelům za jejich ochotu a starostlivost. Všichni jsou moc příjemný a obětavý. Ani proti jednomu nemám říct co špatného. Nikde jinde se nenajdou takový milý ošetřující jako jsou zde. Určitě žádný z pacientů si nemůžou stěžovat. Takovouhle péči by nikde neměli. Ještě jednou všem děkuji a všechny jenom chválím. Nelze proti nim nic namítat.

Vaňurová

Váš názor je pro nás důležitý.
Budeme rádi, když se s námi o něj podělíte.