Recenze

Váš názor je pro nás důležitý. 

Díky Arreto, že jsi!

17. května, 2023

V důsledku svého úrazu jsem se začátkem dubna ocitla zde v Arretě. To jsem vůbec netušila, jak vstřícné prostředí tu najdu!? Nejdříve jsem vnímala jen vlídné pohodlí polohovacího lůžka, pojízdného křesla a mobilní hygienu po 24 hodin. Po RTG kontrole jsem začínala opouštět křeslo a využívat chodítko, a to nejen v chodbě našeho podlaží, ale v doprovodu pečovatele i venku! Teď už mám možnost jíž ven s chodítkem samostatně s mobilem a ceduličkou o možném kontaktu s Arretou.

Zvláštní odstavec však patří všem pečovatelkám a pečovatelům bez rozdílu, vždy v dosahu, vlídní, usměvaví a komunikativní, což je určitě pro mnoho klientů asi hlavní.

To znamená, že děkuji za vstřícné přijetí celé Arretě od paní ředitelky, přes všechny Veroniky, Martiny, Zdeny, Ivy, Andrey,…..Ondry, Luboše, Antoníny, Davidy atd. Po všechny další, kteří tu ještě budou!

Díky Arreto, že jsi! (za dva dny jdu domů)

Helena Vostrovská

Slzičky štěstí

17. dubna, 2023

Tisíc díků Vám všem za vše. Bude se mi stýskat. Odcházím s úctou k Vaší práci. Přišla jsem se slzičkami, odcházím se slzičkami štěstí. „Vaše závodnice“

Rejlová Jaroslava

Prostě vše je velmi all right

12. dubna, 2023

Moc děkuji. Bylo to tu moc hezký. Jídlo bylo moc dobré. Prostě vše je velmi all right.

Kremina Jiří

Všem moc děkujeme

5. dubna, 2023

Vysoce hodnotíme přívětivost a pracovní nasazení personálu. Setkali jsme se s velkým porozuměním a pozorností personálu. Organizace výborná. Všem moc děkujeme.

manželé Sovovi

Spokojenost se vším

23. března, 2023

S pobytem, ošetřujícím personálem, s jídlem jsem byl spokojen a za vše jim všem vřele děkuji.

Nekola

Budu vzpomínat

23. ledna, 2023

Vážení, líbilo se mi tady. Byl jsem spokojený. Bylo to tu pěkné a už se těším do nového bydlení. Budu vzpomínat na chvíle, které jsem tu prožil. Děkuji za všechno sestřičkám, chlapům a vedení za trpělivost, péči a lásku. Jste super kolektiv.

Toman Milan

Děkuji za skvělou péči

11. ledna, 2023

Děkuji za skvělou péči. Sestřičky a kluci a vedení, jste super. Bude se mi po Vás stýskat.

Řezníček Luboš

Velké poděkování všem za krásné vánoční svátky

9. ledna, 2023

Naše maminka, Eliška Půlpánová, mě požádala, abych za ni napsala velké poděkování za nádherný Štědrý den i skvělý Silvestr. Moc se jí to líbilo a užila si to. Také by chtěla poděkovat všem zaměstnancům jak se tam o ni v průběhu pobytu starají, jak pomohou, povzbudí když je potřeba. Také, že si tam užívá hodně legrace.

rodina Půlpánových – děkujeme za vše a váš přístup

ELIŠKA PŮLPÁNOVÁ

Nepůjdu už nikam jinam

28. prosince, 2022

Nepůjdu už nikam jinam, jen sem! Velká spokojenost!

Marie Křtínová

Nešlo jen o pořádek a péči

1. prosince, 2022

Byla jsem moc ráda, když jsem dostala místo ve Vašem zařízení. Nešlo jen o pořádek a péči, ale hlavně o vztah zaměstnanců ke klientům. Všichni byli vstřícní a milí. Až se dám do úplného pořádku, ráda se na Vás přijdu podívat a popovídat si s Vámi. Moc děkuji

Tužilová Růžena

Váš názor je pro nás důležitý.
Budeme rádi, když se s námi o něj podělíte.