Recenze

Váš názor je pro nás důležitý. 

Moc se mi zde líbilo

30. srpna, 2021

Bylo o mě postaráno a dobré jídlo a léky. Děkuji za veškerou péči, moc se mě tu líbilo a děkuji za vše.

Věra Matějíčková

Děkujeme

28. července, 2021

Děkujeme všem ošetřovatelům za jejich ochotu a starostlivost. Všichni jsou moc příjemný a obětavý. Ani proti jednomu nemám říct co špatného. Nikde jinde se nenajdou takový milý ošetřující jako jsou zde. Určitě žádný z pacientů si nemůžou stěžovat. Takovouhle péči by nikde neměli. Ještě jednou všem děkuji a všechny jenom chválím. Nelze proti nim nic namítat.

Vaňurová

Poděkování

25. července, 2021

Děkuji všem zaměstnancům Domova Arreta za příkladnou péči.

JUDr. Pavel Rousek

Všem zaměstnancům v domově Arreta

9. února, 2021

Všem zaměstnancům v domově Arreta děkuji za veškerou péči a vstřícnost, kterou mi věnovali. Byla jsem tu velmi spokojena a budu na Vás dlouho vzpomínat. Děkuji

Olga Kupcová

Poděkování

20. července, 2020

Všem pracovníkům Domova Arreta. Přeju jim zdraví, pohodu a také trochu štěstí.

Marie Kubíčková, Hradec Králové

Jsem spokojen

20. září, 2019

Jsem spokojen. Pečovatelé jsou obětaví, usměvaví a je o mě velmi dobře postaráno a ředitelka dohlíží velmi svědomitě na práci zaměstnanců.

Václav Viktora, klient

Spokojenost

24. června, 2019

Byla jsem zde pouhých 5 dnů, ale velice se mi zde líbilo. Veškerá péče a obsluha velmi vzorná. Ani se mi nechtělo domů. Za vše moc děkuji a přeji Vám všem hodně zdravíčka a pohody.

Sýkorová Olga

Bude se mi po všech stýskat

15. června, 2019

Byla jsem tady velmi spokojená. Bude se mi po všech stýskat. Děkuji za péči a starostlivost. Moc a moc jsou všichni úžasní.

Vašatová, klientka

Vše fungovalo bez problémů

12. května, 2019

Chtěli bychom Vám a celému Vašemu týmu poděkovat za vzornou péči o pana D. Moc si toho vážíme, neboť ve srovnání s ostatními sociálními zařízení jste jedničky, naprosto úžasní. U Vás nikdy nebyl žádný problém, vše fungovalo bez problémů pro klienta i pro nás – rodinu.

Když bylo potřeba cokoli řešit, hned se bylo možné domluvit se sociální pracovnicí – paní Sodomkovou. Vždy s úsměvem a pohodou.

Škoda, že nezajišťujete dlouhodobý pobyt. U Vás by manželé D. byli v dobrých rukou.

I. Nováková a M. Brandová, rodina

Děkuji

29. března, 2019

Zařízení Arreta, je jedna z nejlepších věcí, která nás při péči o dědečka potkala. Příjemné zázemí a velice ochotný a usměvavý personál se o našeho dědečka postaral na výbornou. V Arretě jsem se setkala jen s ochotnými a milými lidmi. Sama paní ředitelka taková je. Je to člověk na svém místě a moc nám pomohla. Děkuji za péči a pomoc která se dědečkovi i nám dostala.

Aneta Chmárová

Váš názor je pro nás důležitý.
Budeme rádi, když se s námi o něj podělíte.