Recenze

Váš názor je pro nás důležitý. 

Všem zaměstnancům v domově Arreta

Rated 5,0 out of 5
9. února, 2021

Všem zaměstnancům v domově Arreta děkuji za veškerou péči a vstřícnost, kterou mi věnovali. Byla jsem tu velmi spokojena a budu na Vás dlouho vzpomínat. Děkuji

Olga Kupcová

Poděkování

Rated 5,0 out of 5
20. července, 2020

Všem pracovníkům Domova Arreta. Přeju jim zdraví, pohodu a také trochu štěstí.

Marie Kubíčková, Hradec Králové

Jsem spokojen

Rated 5,0 out of 5
20. září, 2019

Jsem spokojen. Pečovatelé jsou obětaví, usměvaví a je o mě velmi dobře postaráno a ředitelka dohlíží velmi svědomitě na práci zaměstnanců.

Václav Viktora, klient

Spokojenost

Rated 5,0 out of 5
24. června, 2019

Byla jsem zde pouhých 5 dnů, ale velice se mi zde líbilo. Veškerá péče a obsluha velmi vzorná. Ani se mi nechtělo domů. Za vše moc děkuji a přeji Vám všem hodně zdravíčka a pohody.

Sýkorová Olga

Bude se mi po všech stýskat

Rated 5,0 out of 5
15. června, 2019

Byla jsem tady velmi spokojená. Bude se mi po všech stýskat. Děkuji za péči a starostlivost. Moc a moc jsou všichni úžasní.

Vašatová, klientka

Vše fungovalo bez problémů

Rated 5,0 out of 5
12. května, 2019

Chtěli bychom Vám a celému Vašemu týmu poděkovat za vzornou péči o pana D. Moc si toho vážíme, neboť ve srovnání s ostatními sociálními zařízení jste jedničky, naprosto úžasní. U Vás nikdy nebyl žádný problém, vše fungovalo bez problémů pro klienta i pro nás – rodinu.

Když bylo potřeba cokoli řešit, hned se bylo možné domluvit se sociální pracovnicí – paní Sodomkovou. Vždy s úsměvem a pohodou.

Škoda, že nezajišťujete dlouhodobý pobyt. U Vás by manželé D. byli v dobrých rukou.

I. Nováková a M. Brandová, rodina

Děkuji

Rated 5,0 out of 5
29. března, 2019

Zařízení Arreta, je jedna z nejlepších věcí, která nás při péči o dědečka potkala. Příjemné zázemí a velice ochotný a usměvavý personál se o našeho dědečka postaral na výbornou. V Arretě jsem se setkala jen s ochotnými a milými lidmi. Sama paní ředitelka taková je. Je to člověk na svém místě a moc nám pomohla. Děkuji za péči a pomoc která se dědečkovi i nám dostala.

Aneta Chmárová

Maminka zde byla velmi spokojená

Rated 5,0 out of 5
10. března, 2019

Chci moc poděkovat celému kolektivu zaměstnanců Domova Arreta, pod vedením paní ředitelky. Maminka zde byla velmi spokojená po všech stránkách. Přestože je práce se starými lidmi hodně náročná, pečovatelé byli vždy milí, ochotní, vstřícní a usměvaví. Velmi jsem ocenila jejich lidský přístup a pochopení. Ještě jednou děkuji.

Eva Veselá, dcera klientky

Větší prostory

Rated 5,0 out of 5
2. března, 2019

Byla jsem velice spokojena a doufám, že se tato organizace brzo dočká větších prostor se zahradou a všichni, kteří jim k tomu mohou byť jen trochu pomoct, ať si uvědomí, že i jejich blízcí budou brzy staří a potřebovat pomoct.

Ramešová opatrovník Černčice

Váš názor je pro nás důležitý.
Budeme rádi, když se s námi o něj podělíte.